21 Şubat 2014 Kanal D Kaynana Gelin Seda'ya Gelin İzle 21.02.2014

21 Şubat 2014 Kaynana Gelin Seda'ya Gelin İzle - KANAL D Seda Sayan İzle 21.02.2014,Kaynana Gelin Sedaya Gelin son bölüm izle 21.02.2014,21.02.2014 kanal d Kaynana Gelin Seda'ya Gelin tek parça full izle ,Kaynana Gelin Sedaya Gelin 21 şubat 2014 kim kazandı ,kaynana gelin sedaya gelin canlı izle 21 şubat 2014


Hırslı gelinler, kaynanalara karşı

Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”de bu bölüm, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar Kanal D ekranlarında sizleri bekliyor.

Gelinler mi haklı, kaynanalar mı?

Gelin Gülşah, kayınvalidesi Suna Hanım'ı neden vurdumduymaz olmakla suçluyor? Ceyda, kayınvalidesi Kadriye Hanım'ın dediği kadar kıskanç mı?

Günün galibi kayınvalideler mi olacak, gelinler mi? Mücadelenin oynanan oyuna da yansıyacağı bu bölümde, gelinler ve kaynanalar kıyasıya yarışacaklar.  Acaba bu oyun etabında damatlar annelerini mi destekleyecek, eşlerini mi?

Günün galibi kayınvalideler mi olacak, gelinler mi?

Mücadelenin oynanan oyunlara da yansıyacağı bu bölümde, gelinler ve kaynanalar fiziksel olarak da zorlanacaklar. Acaba bu zor oyunlarda damatlar annelerini mi destekleyecek, eşlerini mi?

Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktüğü “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” programı hafta içi her gün 12.15’te Kanal Dde

, ,

Aktuelsoylesi.blogspot.com - Güncel Blog:
Blogumuz Televizyon dünyasının en sevilen tv programlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derlemiştir.Bu sayfada son bölüm izle ,tek parça izle,özetini izle,full izle,tekrarını izle,yeniden izle etiketleri ile istenilen sayfaya en kısa sürede ulaşabilirsiniz!

0 yorum

Yorumlarının Aktuel Söyleşi Tarafından İncelendikten Sonra Yayımlanacaktır.İlginize Sabrınıza Teşekkürler !