04.03.2014 Show Tv Güldür Güldür Full İzle

4 Mart 2014 Show Tv Güldür Güldür İzle 04.03.2014 Güldür Güldür Yeni Bölüm İzle,04.03.2014 güldür güldür son bölüm izle ,güldür güldür tek parça full izle 04.03.2014 ,güldür güldür Yılmaz Vural İzle skecini izle ,04.03.2014 güldür güldür 18. bölüm tek parça full izle

Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu Güldür Güldür Show, bol kahkahalı ve yepyeni skeçleriyle, Show TV ekranlarında 4 Mart Salı akşamına damgasını vuracak.

Özge Borak sadece iyi haberler vermek için Güldür Güldür Show‘a gelirse neler olur? Gezegenlerin sıralaması yüzünden insanların sadece mutlu olduğu ve iyi haberler aldığı bir haber bülteni olur mu?

Oynadığı takıma yabancı bir forvet transferiyle takımdan atılan Bilal, İbrahim ve onu karşılamaya gelen taraftarları rehin alırsa neler yaşanır? Olaya anında müdahale eden Halkman Bilal’i vazgeçirebilecek mi? Bilal’i yeni bir takıma transfer etmesi için Halkman tarafından yardımı istenen Yılmaz Vural, Bilal’in derdine çare olabilecek mi?

Yıllardır girdiği eve iyice alışan ve evin bir bireyi gibi olan hırsız Şevket ve ev sahibi Bilal karşılaşınca neler olacak? Hırsızı yakalamak için nöbet tutan  Yeter ve Bilal; Şevket’i karşılarında görünce ne yapacak? Şirketin verimini arttırmak için yönetim kurulu toplantısına yalan makinası ile gelen İsmail çalışanların söylediği yalanlar karşısında ne yapacak? Yalanları ortaya çıkan Bahadır, İbrahim, Mehtap ve Yeter kovulmaktan kurtulabilecek mi?

Minibüs şoförü Bilal, yolcu Yeter’e aşık olursa neler olur? Yeter’in zengin sevgilisi İbrahim, Bilal ve Yeter’in yakınlaşmasına engel olabilecek mi? Yeter’i elde etmek için atışmaya başlayan Bilal ve İbrahim’den hangisi Yeter’in gönlünü kazanmayı başaracak?

kaynak : http://www.yenicikanlar.com.tr/04-03-2014-guldur-guldur-show-18-bolum-fragmani-ozeti-guldur-guldur-show-son-bolumu-izle-25364
Google Plus + Paylaş
    Blogger Yorum
    Facebook Yorum

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarının Aktuel Söyleşi Tarafından İncelendikten Sonra Yayımlanacaktır.İlginize Sabrınıza Teşekkürler !