17 Mart 2014 Kanaltürk Yeterki Sen Kazan İzle 17.03.2014

17 Mart 2014 Kanaltürk Yeterki Sen Kazan İzle 17.03.2014,13.03.2014 kanaltürk Yeter ki Sen Kazan yarışma programı izle ,Yeterki Sen Kazan son bölüm izle 13.03.2014,13.03.2014 Yeter ki Sen Kazan kanaltürk tek parça full izle 13 Mart 2014

Hemen başvurun… Siz de yarışın, siz de kazanın.

 KANALTÜRK’TE YEPYENİ BİR YARIŞMA PROGRAMI BAŞLIYOR!

Yarışma programlarının sevilen ve usta sunucusu Yiğit Alıcı, yepyeni bilgi yarışması "Yeter ki Sen Kazan" ile Kanaltürk izleyicileriyle buluşuyor.

Adı üstünde, siz kazanın diye defalarca şans ve her gün ödül veren yarışma programı "Yeter ki Sen Kazan"  çok yakında Kanaltürk’te.

Her programda 3 yarışmacı en fazla sayıda doğru cevabı vererek en yüksek ödüle ulaşmak için 3 etapta yarışır. 3. etap sonunda en yüksek puana ulaşan yarışmacı finale kalır. Finalde "Kat kat Kazan" sorusu ile yarışmacının ödülü belirlenir. Yarışmacı final sorusunu bilirse o ana kadar kazandığı ödül ikiye katlanır.

Mutlaka kazandıran yarışma programı "Yeter ki Sen Kazan"a gecikmeden başvurun sizde yarışın, sizde kazanın.

Yeter ki Sen Kazan hafta içi her gün Kanaltürk ekranında.

Yiğit Alıcı Kimdir ?

Bandırma 1979 doğumludur.
Yiğit Alıcı İstanbul üniversitesi jeoloji mühendisliği mezunudur.
Hayatı dolu dolu yaşayan birisidir.
Buda zaten kendisine yansımış bir durumdur oldukça sempatiktir.Vaktini değerlendirmeyi sevmekteymiş. Annesi Ziraat mühendisi babası ise Şehit bir pilottur. Yiğit Alıcı'nın burcu Boğa'dır.

Yiğit Alıcı özel gecelerde sunuculukta yapmaktadır. Bir zamanlar Show TV'de yayınlanan "evcilik oyunu" programından'da tanıdığımız birisidir.
Şimdi Kanaltürk de Yeter ki Sen Kazan sunuyor..

Google Plus + Paylaş
    Blogger Yorum
    Facebook Yorum

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarının Aktuel Söyleşi Tarafından İncelendikten Sonra Yayımlanacaktır.İlginize Sabrınıza Teşekkürler !