Show Tv Pepee 5. Bölüm İzle 07.03.2014 - Pepee Yeni Sezon Yeni Bölüm İzle

Show Tv Pepee 5. Bölüm İzle 07.03.2014,Show Tv Pepee Full İzle 07.03.2014 - Pepee 5. Yeni Bölüm İzle,07.03.2014 pepee show tv yeni bölümleri full izle ,show tv pepee yeni bölümleri tek parça full izle ,show pepee son bölüm izle yeniden tamamını tekrarını izle 07.03.2014

Pepee büyüdü!
PEPEE YENİ BÖLÜMÜ İLE GÖNÜLLERİ FETHEDECEK!

Pepee eski kıyafetleri üzerine küçük geldiği için çok mutsuzdur. Zaman içinde büyüyen, boyu uzayan Pepee'ye eski kıyafetlerinin kolları bacakları kısa gelmeye başlamıştır.

Pepee o gün kısalan bu kıyafetlerinin içinde kendini iyi hissetmediği için saklanır. Tüm aile Pepee'yi aramaktadır.

Pepee hiçbir yerde yoktur. Pepee'yi bulmadığı için telaşlanan Nenesi, Dedesi ve Annesi heryeri ararlar ama bir türlü Pepee'yi saklandığı yerde bulmazlar. Durumu fark eden Şuşu da merakla Pepee'yi aramaya başlar.

Bölümün ilerleyen dakikalarında Şuşu Pepee'yi bulabilecek mi? Pepee’nin saklandığı yerden çıkması için onu nasıl ikna edecekler? Çıktığında onu nasıl bir şaşırtı bekliyor olacak?

Tüm bu olup bitenlere Bebee, Şila, Eke de katılınca neler olacak? Hepsi Pepee'nin uzun zaman aradan sonra yayınlanacak ilk bölümünde!

Pepee, 3 Mart Pazartesi günü saat 18.20’de yeni bölümü ile Show TV’de başlıyor!

Pepee / 2. Bölüm - 4 Mart Salı
Pepee eski kıyafetleri üzerine küçük geldiği için çok mutsuzdur. Zaman içinde büyüyen, boyu uzayan Pepee'ye eski kıyafetlerinin kolları bacakları kısa gelmeye başlamıştır. Pepee o gün kısalan bu kıyafetlerinin içinde kendini iyi hissetmediği için saklanır. Tüm aile Pepee'yi aramaktadır. Pepee hiçbir yerde yoktur. Pepee'yi bulmadığı için telaşlanan Nenesi, Dedesi ve Annesi heryeri ararlar ama bir türlü Pepee'yi saklandığı yerde bulmazlar. Durumu fark eden Şuşu da merakla Pepee'yi aramaya başlar. Bölümün ilerleyen dakikalarında Şuşu Pepee'yi bulabilecek mi? Pepee’nin saklandığı yerden çıkması için onu nasıl ikna edecekler? Çıktığında onu nasıl bir şaşırtı bekliyor olacak? Tüm bu olup bitenlere Bebee, Şila, Eke de katılınca neler olacak?


video

video


yazının kaynağından izlemek için : http://www.showtv.com.tr/program/programlar/pepee/91602/1/pepee--1-bolum-3-mart-pazartesi/112425

Yasal Uyarı : Kesinlikle herhangi bir Upload sitesinden alınmamıştır. Yayınlanan videoalar Show Tv nin kendi resmi sayfasında kaynak alınarak yayınlanmaktadır.
Google Plus + Paylaş
    Blogger Yorum
    Facebook Yorum

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarının Aktuel Söyleşi Tarafından İncelendikten Sonra Yayımlanacaktır.İlginize Sabrınıza Teşekkürler !